kawiarnia

Sekrety parzenia idealnej kawy

Przygotowanie idealnej kawy to wręcz rytuał. Każdy wytrawny kawosz ma swoją recepturę na jej przyrządzenie. Ale żeby wydobyć z tego napoju pełny, prawdziwy i niepowtarzalny smak oraz aromat, trzeba zastosować się do kilku podstawowych zasad.

Ciekawe miejsca – historia 3FE

Historia kawiarni z Dubilina „Third Floor Espresso”. Tak jak nasz zespół, bazują na kawie. Ich głównym celem jest podawanie najlepszej kawy jaką się da. Jest to również naszym celem, więc polecamy obejrzeć historię ich biznesu.

Raport: skuteczność reklamy na serwetkach

Wizyta w kawiarni lub restauracji nie może obyć się bez kontaktu z serwetką papierową, dlatego też właściciele lokali chętnie korzystają z nich jako narzędzia marketingowego. I słusznie, ponieważ jak się okazuje nadruk reklamowy na papierowej serwetce zauważa aż 75% klientów…

Coffeeheaven w samym sercu Krakowa

Na początku czerwca, w znanej modernistycznej kamienicy „Feniks” położonej przy Rynku Głównym w Krakowie zostanie otwarta nowa kawiarnia coffeeheaven. Będzie to już siódmy lokal pod szyldem coffeeheaven w tym mieście, a zarazem 78. w kraju.

Starbucks otwiera pierwszą kawiarnię w Trójmieście

W dniu dzisiejszym w centrum handlowym Galeria Manhattan przy al. Grunwaldzkiej 82 w Gdańsku zostanie otwarta pierwsza kawiarnia Starbucks w Trójmieście. Otwarcia dokona firma AmRest Coffee Sp. z o.o., joint venture utworzone przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp.…