Współpraca

Wszystkich zainteresowanych reklamą w naszym serwisie internetowym magazynkawa.pl zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamową. Jako nowy serwis powiększamy swoje grono użytkowników każdego dnia. Jesteśmy jednym z kilku ogólnopolskich serwisów poświęconych zagadnieniom kawy oraz urządzeń do jej przyżądzania.

Przykładowe formy reklamy bannerowej:

  • Banner 728×90 góra strony – 100zł / mc
  • Box graficzny 300×250 prawa kolumna – 50zł / mc
  • Box graficzny 300×50 stopka – 35zł / mc
  • Banner Tower 120×600 prawa kolumna – 100zł / mc

kontakt: dellos@wp.pl

Informacje PR

Firmy chcące pokazać swoje najnowsze produkty w formie informacji PR zapraszamy do udziału w darmowej wersji publikacji informacji PR. Tylko teraz do końca lipca 2011 roku dodajemy informacje PR za darmo. W późniejszym czasie zastrzegamy sobie możliwość wyboru publikowanych informacji pr.

Content Marketing

Informacja sponsorowana, do 2 stron A4 tekstu + możliwa grafika. Ceny już od 50zł netto / informacja. Koszt publikacji, zależy od jej złożoności, obszerności oraz tematyki.

Konkursy sponsorowane

Możliwość przeprowadzenia konkursów dla firm z branży kawowej. Więcej informacji o kosztach i warunkach prosimy o kontakt.

Program sklepów partnerskich

Dla sklepów z kawą i akcesoriami kawowymi proponujemy atrakcyjny pakiet reklamowy oraz możliwość prezentowania swoich produktów już od 0zł miesięcznie. Dzięki współpracy partnerskiej umożliwiamy reklamę swoich nowych produktów jak i promocję na łamach serwisu za pomocą konkursów i działań PR.

Wszystkie ceny podane są cenami netto należy do nich doliczyć 23% podatku VAT.
Jesteśmy płatnikiem VAT, na usługę reklamy wystawiamy faktury VAT.