Współpraca

Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszym serwisem internetowym magazynkawa.pl. Jako internetowy serwis powiększamy swoje grono użytkowników każdego dnia. Jesteśmy jednym z kilku ogólnopolskich serwisów poświęconych zagadnieniom kawy oraz urządzeń do jej przyrządzania.

Szybki mailowy kontakt z redakcją: dellos@wp.pl

Kawiarnie i palarnie kawy

Palarnie, kawiarnie

Palarnie i kawiarnie speciality coffe zapraszamy do stałej współpracy. Chcecie zareklamować swój lokal i kawę? To świetnie się składa. Napisz do nas by otrzymać możliwe formy współpracy.

Adres redakcji: Magazyn Kawa, ul.Lotnicza 20/11, 31-462 Kraków

Magazyn Kawa – wszystko o kawie

Sklepy, dystrybutorzy

Również do stałej współpracy zapraszamy sklepy kawowe i dystrybutorów sprzętu. Pokażemy nowy ekspres, młynek, kawy i inne akcesoria kawowe. Napisz do nas!

Konkursy sponsorowane

Możliwość przeprowadzenia konkursów dla firm z branży kawowej. Więcej informacji o kosztach i warunkach prosimy o kontakt.

Program sklepów partnerskich

Dla sklepów z kawą i akcesoriami kawowymi proponujemy atrakcyjny pakiet reklamowy oraz możliwość prezentowania swoich produktów już od 0zł miesięcznie. Dzięki współpracy partnerskiej umożliwiamy reklamę swoich nowych produktów jak i promocję na łamach serwisu za pomocą konkursów i działań PR.