Informacje prasowe

Premiera WMF 8000 S

Podczas targów Stacja Paliw 2013, odbywających się w Warszawie w dniach 8-10 maja, Primulator premierowo zaprezentuje najnowszy ekspres do kawy WMF 8000 S.

Ile kawoszy tyle naczyń do picia kawy

Nie wyobrażasz sobie poranka bez łyku aromatycznej kawy, popołudniowych godzin w pracy nie urozmaiconych małą czarną, czy wieczorowego relaksu w fotelu z kubkiem w ręku? To znak, że kawa stała się dla ciebie nieodłącznym elementem życia, jak dla większości z…

LAVAZZA A MODO MIO na pokazie Agaty Wojtkiewicz

Marka LAVAZZA A MODO MIO została partnerem pokazu najnowszej kolekcji genialnej projektantki Agaty Wojtkiewicz w ramach jesiennej edycji Fashion Week Poland. Jak się okazuje, połączenie mody na najwyższym poziomie oraz wyśmienitej kawy to doskonały pomysł na pobudzenie zmysłów i to…

Coffeeheaven w samym sercu Krakowa

Na początku czerwca, w znanej modernistycznej kamienicy „Feniks” położonej przy Rynku Głównym w Krakowie zostanie otwarta nowa kawiarnia coffeeheaven. Będzie to już siódmy lokal pod szyldem coffeeheaven w tym mieście, a zarazem 78. w kraju.

Budzenie po włosku

Rozbudzenie organizmu o poranku bywa trudne. Pierwsze pół godziny po opuszczeniu łóżka, spędzamy zazwyczaj jeszcze w półśnie. Jaki jest najlepszy sposób na szybkie „dojście do siebie”? Filiżanka prawdziwego, aromatycznego espresso.