O nas

Sprzęt kawowy

Jesteśmy

Magazyn Kawa to naturalne odnowienie naszego poprzedniego projektu magazyncaffe. Zmiany w redakcji oraz zawirowania dookoła naszych planów z palarnią kawy zmusiło nas do wielu zmian. Aktualnie wszelkie działania promocyjne spoczywają na barkach Marcina i Edwarda. Nasza jeszcze wciąż męska redakcja to czterech fascynatów kawy przy „jednej filiżance”. Pion redakcji tworzą Marcin, Edward, Piotr oraz Bartosz.

Adres redakcji: Magazyn Kawa, ul.Lotnicza 20/11, 31-462 Kraków

Magazyn Kawa – wszystko o kawie

Historia powstania

Magazyn o kawie magazyncaffe.pl powstał w maju 2011 roku. Później przerodził się w magazynkawa.pl. Już od 2009 roku planowaliśmy otwarcie internetowego miejsca dla smakoszy kawy prowadzonej przez smakoszy kawy. Nasza redakcja spędza wiele czasu podróżując gdzie możemy delektować się wieloma świetnymi gatunkami kawy w wielu wyśmienitych kawiarniach Polski i Europy.

Masz pytania? Pisz na dellos@wp.pl lub dzwoń do Marcina: +48 884810204

Kawa TV - Najciekawsze filmy o kawie

Dlaczego kawa?

Pytanie dlaczego zajęliśmy się kawą? Od dawna chodzimy w znane nam miejsca by delektować się wyśmienitą kawą. W domu i pracy towarzyszy nam zawsze kawa. Jest to najwspanialszy napój jaki wynalazł człowiek. Oczywiście ze sporym udziałem natury. A to właśnie z natury czerpiemy ten przepyszny napar, który towarzyszy nam każdego dnia.

Naszym celem jest promocja kawy i miejsc serwujących najlepszej jakości kawę w Polsce. Promujemy miejsca serwujące najlepszą dostępną kawę i staramy się by popularność kawy speciality rosła z dnia na dzień.