O nas

Teraz Jesteśmy

MagazynKawa to naturalne odnowienie naszego poprzedniego projektu magazyncaffe. Zmiany w redakcji oraz zawirowania dookoła naszych planów z palarnią kawy zmusiło nas do wielu zmian. Aktualnie wszelkie działania promocyjne spoczywają na barkach Marcina i Edwarda. Nasza jeszcze wciąż męska redakcja to czterech fascynatów kawy przy „jednej filiżance”. Pion redakcji tworzą Marcin, Edward, Piotr oraz Bartosz.

Historia powstania

Magazyn o kawie magazyncaffe.pl powstał w maju 2011 roku. Już od 2lat planowaliśmy otwarcie witryny dla smakoszy kawy prowadzonej przez smakoszy kawy. Nasza redakcja spędza wiele czasu podróżując gdzie możemy delektować się wieloma świetnymi gatunkami kawy w wielu wyśmienitych kawiarniach Polski i Europy.

Dlaczego kawa?

Pytanie dlaczego zajęliśmy się kawą? Od ponad 10 lat chodzimy w znane nam miejsca by delektować się wyśmienitą kawą. W domu i pracy towarzyszy nam zawsze kawa. Jest to najwspanialszy napój jaki wynalazł człowiek. Oczywiście ze sporym udziałem natury. A to właśnie z natury czerpiemy ten przepyszny napar, który towarzyszy nam każdego dnia.

Naszym celem jest promocja kawy i miejsc serwujących najlepszej jakości kawę w Polsce. Pragniemy by w Polsce były miejsce serwujące najlepszą dostępną kawę oraz by popularność kawy rosła z dnia na dzień.

Nasza redakcja to zapracowani:

Marcin Ożarek – redaktor dział Poznań – dellos@wp.pl
Edward Kołodziejski – zastępca redaktora naczelnego
Piotr Miłkowski – redaktor dział Wrocław
Bartosz Ostrowski – redaktor dział Toruń

Adres korespondencyjny redakcji:

MagazynKawa.pl

uwaga, redakcja przeniesiona do Krakowa.

Masz pytania? Dzwoń do Marcina: +48 884810204