Podczas targów Stacja Paliw 2013, odbywających się w Warszawie w dniach 8-10 maja, Primulator premierowo zaprezentuje najnowszy ekspres do kawy WMF 8000 S.

WMF 8000 S to najnowszy automatyczny ekspresu do kawy w ofercie niemieckiego WMF’a, nad którym prace projektowe trwały ponad 2 lata. Przed wprowadzeniem ekspresu do oferty, kilkadziesiąt maszyn przeszło szereg testów na wybranych rynkach europejskich, które trwały ponad rok.

W Polsce WMF 8000 oficjalnie wchodzi do oferty w czerwcu 2013 roku. Automatyczny ekspres do kawy WMF 8000 skupia w sobie najlepsze rozwiązania ze wszystkich modeli WMF-a. Dodatkowo ekspres posiada wiele nowych opcji i rozwiązań opartych na zupełnie nowych podzespołach. Ekspres wyposażony jest w całkowicie nowy system programowania. Dzięki temu oprócz szerokich możliwości autodiagnostycznych, WMF 8000 posiada bardzo duże możliwości ustawienia parametrów parzenia i serwowania napojów, wykorzystując możliwość zastosowania od 1 do 3 młynków. Jego projekt zdobył już prestiżową nagrodę iF Design Award.

Rewolucyjny interfejs ” Man Machine Interface „, gwarantuje, że wszystkie funkcje są zrozumiałe oraz łatwe w użyciu jak również daje ogromne możliwości związane z dostosowaniem standardów pracy do każdego rodzaju kawy. Wersja Active Milk pozwala na w pełni automatyczne przygotowanie mleka na ciepło i zimno. Również warto zauważyć, że WMF 8000, przy zachowaniu takich samych parametrów wydajnościowych, jest mniejszy od ekspresu WMF Bistro.

W efekcie tego powstał praktycznie całkowicie nowy ekspres, który śmiało można zaliczyć do grona najnowocześniejszych automatycznych ekspresów do kawy na świecie. WMF 8000 wg. niezależnej organizacji HKIcert został oficjalnie uznany za ekspres, który ma najmniejsze starty energii podczas pracy (1,8 kWh wg. DIN 18873-2). Szybkość działania, łatwość obsługi, jakość, innowacyjność, wzornictwo, doskonałość w każdy detalu oraz kawa najwyższej jakości to cechy WMF-a 8000.

Źródło: Primulator