LAVAZZA A MODO MIO na ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

Design i kawa to idealny duet. Dlatego już po raz drugi, marka LAVAZZA A MODO MIO została partnerem magazynu ELLE DECO w ramach projektu Łódź Design Festival. Od  21 do 30 października, na stoisku CAFFE ELLE DECORATION goście będą mogli degustować najpopularniejszą na świecie kawę z ekspresów LAVAZZA A MODO MIO w kolorze blue intensive.

Tajemnicą doskonałego, włoskiego espresso jest profesjonalny ekspres ciśnieniowy oraz świeżo zmielona, znakomita kawa. LAVAZZA A MODO MIO to zamknięty system kawowy do domowego użytku, przy pomocy którego każdy bez wyjątku łatwo i szybko przygotuje oryginalne espresso. System składa się z ekspresu oraz dedykowanych do niego kapsułek z próżniowo zamkniętą, świeżo zmieloną kawą. Do dyspozycji mamy siedem różnych mieszanek kawy LAVAZZA, dlatego każdy smakosz znajdzie tu kompozycję idealnie dopasowaną do swojego podniebienia.

LAVAZZA A MODO MIO to nie tylko praktyczny sprzęt dla kawoszy, ale także efektowny detal wystroju współczesnej kuchni, dostępny w ośmiu kolorach: czarnym, czerwonym, białym, stalowym, różowym, błękitnym, pomarańczowym oraz zielonym. Nowoczesne i bezpretensjonalne wzornictwo oraz fantazyjna kolorystyka ekspresów robi wrażenie. Dlatego Magazyn ELLE DECO zdecydował, iż ekspresy LAVAZZA A MODO MIO staną się elementem dekoracyjnym jego stoiska na Design Festival. Goście CAFFE ELLE DECOCORATION będą mieli także możliwość skosztować najpopularniejszą na świcie kawę z systemu LAVAZZA A MODO MIO. ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL odbywa się w dniach 21-30 października w Łodzi w Centrum Festiwalowym przy ul. Targowej 35.