Cafe Rozrusznik – Wrocław

Przeczesywaliśmy Wrocław w poszukiwaniu dobrej kawy. A zaniosło nas do Cafe Rozrusznik. Może nie jest to największa czy najmodniejsza kawiarnia we Wrocławiu ale nadrabia świetną atmosferą i pyszną kawą.

Cafe Rozrusznik – barista Karolina przygotowuje speciały

Niedzielne popołudnie w Cafe Rozrusznik

Po wejściu do kawiarni przywitała nas uśmiechnięta Karolina. Kilka słów i siadamy do kawy. Rozmawiamy o kawiarni, kawie o tym co sprawia, że Cafe Rozrusznik jest tak cenioną kawiarnią.

Tutaj chodzi przede wszystkim o podejście do klienta, domową atmosferę, która udzieliła się i nam. Gdyby nie kolejne lokale do obejrzenia, zostali byśmy dużo dłużej, niż godzinę.

Możecie napić się świetnego espresso, fanych alternatyw z filtra czy spróbować cold brew naprawdę delikatnego o ciekawym smaku. Możecie zjeść coś na słodko lub słono a w ciągu tygodnia wpaść również na coś bardziej treściwego.

Mimo, iż lokal leży na uboczu około 1,3km od ścisłego centrum, obsługa ma pełne ręce roboty. Wciąż dochodzili klienci. A to kawa na wynos, a to coś na miejscu. Na prawdę ruchliwe miejsce, które odwiedzają nie tylko Wrocławianie ale przybywają osoby z całej Polski.

Bo czemu by mieli nie przybywać? Naprawdę obowiązkowy punkt kawowego zwiedzania jeśli chodzi o Wrocław. Gorąco polecamy! Zarówno za klimat jak i świetną kawę.

Adres: Wojciecha Cybulskiego 15, 50-001 Wrocław

Rozrusznik na FB: https://www.facebook.com/caferozrusznik

Cafe Rozrusznik - Wrocław
 • 8/10
  Koncepcja - 8/10
 • 8/10
  Wystrój - 8/10
 • 10/10
  Klimat - 10/10
 • 8.5/10
  Kawa - 8.5/10
 • 10/10
  Obsługa - 10/10
8.9/10

wypisy

Cafe Rozrusznik, to już nasz stały punkt odwiedzin w Warszawie. Przyprasował nam klimat oraz to jak swobodnie mogliśmy rozmawiać. Niesamowite podziękowania dla Karoliny, za gorące przywitanie „obcych osób”, chcących napić się świetnej kawy. I Tobie polecamy odwiedzić Cafe Rozrusznik… w poszukiwaniu pysznej kawy, spokoju i domowej atmosfery.