BeMyBean to fascynująca mikro palarnia kawy – Kraków

Od blisko 3 lat szukam dobrej kawy speciality w Krakowie. I właśnie w poszukiwaniu dobrej kawy trafiłem do mikro palarni BeMyBean – uroczego małego miejsca, z fantastyczną obsługą i bardzo smaczną kawą.

Palarnia jest nieduża i dysponuje malutkim piecem Coffed o zasypie zaledwie 5kg. Ale to wystarczy, by wypalić ciekawą, a przede wszystkim smaczną kawę. Piec do kawy znajduje się blisko wejścia, więc odwiedzając palarnię można się czasem załapać na darmową prezentację całego procesu palenia.

Oprócz palarni znajduje się tu również mini kawiarnia z dwoma stolikami, wyposażona w ekspres ciśnieniowy oraz wystawkę kaw gotowych do zakupu. Lokal jest naprawdę przytulny i zachęca aby spędzić w nim więcej czasu. Oczywiście, warto to zrobić z pyszną kawką. Latem dodatkowo można skorzystać z ogródka – w cieniu lub słoneczku.

BeMyBean opakowanie kawy - piękna szata graficzna

Nie dość, że pyszna kawa to jeszcze pięknie zapakowana. Szata graficzna robi wrażenie.

Sympatyczna obsługa

Od zawsze fascynuje mnie kultura kawy, która przenosi się bezpośrednio na sposób podejścia do klienta. Obsługa zawsze przywita się zwykłym „Cześć”, zawsze jest uśmiechnięta i chętna pomóc w zakupie najlepszej kawy.

Nie jest zaskoczeniem, że tak samo jest w przypadku palarni BeMyBean. Już od wejścia poczułem się jak w domu. Mogliśmy porozmawiać, powymieniać się uwagami, sprawdzić kawę. To jedno z tych miejsc, z których wychodzisz z uśmiechem na ustach i plecakiem pełnym kawy.

Warto odwiedzić

Na sam koniec werdykt: jest świetnie! Na pewno wrócę tam jeszcze nie raz, na miłą rozmowę przy świetnej kawie. Palarnię BeMyBean naprawdę warto odwiedzić osobiście. Dostaniesz tam przepyszną kawę, ale również niezapomniane wrażenia, i nieocenioną dawkę wiedzy. Przy czym z tego wszystkiego, płacisz tylko za kawę.

Jeśli nie mieszkasz w Krakowie, możesz zamówić kawę z przesyłką, na ich stronie internetowej.

Adres palarni kawy BeMyBean: ul. Na Dołach 8, 30-704 Kraków

Uwaga, czasem ciężko o wolne miejsce parkingowe.

Adres strony internetowej: https://bemybean.pl/