Antoniana Rosso: Dzięki dużej zawartości robusty, ta mieszanka kawy posiada duża ilość kofeiny i wspaniałej cremy. Każdy gatunek ziarna z tej mieszanki jest osobno palony, po czym zawsze w tych samych propocjach mieszana. Zawartość 70% Robusty i 30% Arabiki.

Antoniana Viola: Kawa o intensywnym smaku i wspaniałym aromacie ze wspaniałą cremą. Każdy gatunek ziarna z tej mieszanki jest osobno palony, po czym zawsze w tych samych propocjach mieszana. zawartość 60% Arabiki i 40% Robusty.

Antoniana Nero: Najlepsza mieszanka kawy z całego świata,którą wprowadziła na rynek palarnia Antoniana Caffe. Ta palarnia włoska sprowadza zieloną kawę, z plantacji które wybierają najlepsze ziarna. Smak tej kawy jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Każdy gatunek ziarna z tej mieszanki jest osobno palony, po czym zawsze w tych samych propocjach mieszana. Zawartość 95% Arabiki 5% Robusty.

Antoniana Nero Macinato Moka: Najlepsza mieszanka kawy z całego świata, którą wprowadziła na rynek palarnia Antoniana Caffe. Ta palarnia włoska sprowadza zieloną kawę, z plantacji które wybierają najlepsze ziarna. Smak tej kawy jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Każdy gatunek ziarna z tej mieszanki jest osobno palony, po czym zawsze w tych samych propocjach mieszana. Później mielona na potrzeby moki. Zawartość 95% Arabiki 5% Robusty.