Karoma Dom Kawy partnerem

Z przyjemnością pragnę poinformować, iż firma Karoma Dom Kawy został oficjalnym parnterem naszego magazynu o kawie magazynkawa.pl. Już w bliskiej przyszłości wspólnie z firmą Karoma stworzymy dla Was możliwość wygrania kawy Antoniana.

Dzięki nowemu partnerowi, firmie Karoma będziemy mogli podzielić się z Wami nagrodami rzeczowymi oraz przybliżymy wam historię marki Antoniana.

Więcej o naszym parnerze:

Jesteśmy firmą sprowadzającą kawę, gorącą czekoladę i akcesoria powiązane z tymi produktami, od producentów z Włoch. Wybieraliśmy naszych dostawców starannie, żeby sprowadzać jak najlepszej jakości towary w przystęnych cenach. Odwiedziliśmy palarnie kawy i fabryke gorącej czekolady osobiście, aby się upewnić, że wybraliśmy najlepiej.

Możliwość zmielenia kawy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Możliwość kupienia różnych ilości kawy od 5 gram do 500 gram w jednym opakowaniu, po wcześniejszym zapytaniu telefonicznym lub mailowym.

Dostarczamy nasze towary również do firm i kawiarni. Oferujemy korzystne rabaty na kawę i gorącą czekoladę przy większych zamówieniach. Również jesteśmy w stanie zaoferować w bardzo niskich cenach ekspresy kolbowe na kawę ziarnistą, jak i na kawę w podach.