Zostań członkiem włoskiej rodziny Segafredo Zanetti

Firma Segarfedo Zanetti światowy lider w produkcji Espresso zorganizowała konkurs dla nowych klientów gastronomicznych. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie własnego expresu. W akcji mogą wziąć udział właściciele lokali gastronomicznych, którzy w dniach od 15 maja do 30 listopada 2011 roku zakupią jeden z dziesięciu promocyjnych pakietów Segafredo Zanetti, wypełnią u przedstawiciela firmy ankietę konkursową lub zarejestrują swoje zgłoszenie na segafredo.pl.

Wszystkie oferowane zestawy posiadają atrakcyjną cenę oraz premiowane są punktami. Zgromadzenie odpowiedniej liczby punktów uprawnia do odbioru jednej z 25 atrakcyjnych nagród rzeczowych, typu: telewizor, laptop, projektor, aparat fotograficzny czy smartfon.

Wszyscy uczestnicy konkursu mogą skorzystać z internetowej aplikacji „Umów się na kawę Segafredo”, pozwalającej nanieść własny lokal na wirtualną mapę kawiarni w Polsce. Zgłoszenie oprócz danych teleadresowych może zostać uzupełnione o zdjęcia lokalu oraz informacje na temat aktualnych promocji. To idealne narzędzie pozwalające wyróżnić się na tle konkurencji, zaprezentować własną ofertę i przyciągnąć potencjalnych klientów.

Więcej informacji na temat konkursu „Przyłącz się do włoskiej rodziny” oraz aplikacji „Umów się na kawę Segafredo” na www.segafredo.pl

O firmie
Firma Segafredo Zanetti Poland powstała w 2002 roku i należy do Massimo Zanetti Beverage Group – piątego producenta kawy na świecie. Oferta zawiera dwie podstawowe marki produktów kawowych: Segafredo Zanetti oraz Cafe Mag. Poza produktami kawowymi firma Segafredo Zanetti Poland oferuje także bogaty wybór profesjonalnych ekspresów do kawy, a także herbaty, czekolady i inne dodatków do kawy. Poprzez rozwiniętą sieć oddziałów i dystrybutorów na terenie całego kraju Segafredo Zanetti zapewnia swoim klientom profesjonalne wsparcie działu handlowego oraz serwisu.