Nespresso Onirio – kwiatowa alchemia aromatów

Nestlé Nespresso, światowy lider w dziedzinie  najwyższej jakości kawy porcjowanej, po raz kolejny gwarantuje miłośnikom kawy doznanie na najwyższym poziomie, wprowadzając Limitowaną Edycję Grand Cru 2011. Kawa Onirio, gęsta i jednocześnie charakteryzująca się wspaniałymi nutami kwiatowymi jest dostępna w sprzedaży od 18 kwietnia aż do wyczerpania zapasów.

Nespresso Onirio to mieszanka charakteryzująca się niezwykłym bukietem białych kwiatów, przypominającym jaśmin i kwiat pomarańczy. Bogactwo aromatów osiąga dzięki wyjątkowemu połączeniu najlepszych odmian kawy z Etiopii. Podczas degustacji, w pierwszej kolejności rozkwitają aromaty kwiatowe, chwilę później uwolnione zostają nuty jasno palonej kawy, aby można było rozkoszować się wyjątkowo zrównoważonym bogactwem smaków. Metoda palenia kawy opracowana przez ekspertów marki Nespresso pozwala łączyć finezję smaków, tworząc kawę o pełnej konsystencji oraz intensywności ocenianej na 5.

Specjalne akcesoria klubowe

Uzupełnieniem Limitowanej Edycji Grand Cru 2011 jest wyjątkowa edycja filiżanek (130 PLN za komplet dwóch filiżanek do espresso o pojemności 40 ml i dwóch spodków). Filiżanka o czystych i eleganckich liniach została zaprojektowana specjalnie z myślą o delikatnej mieszance smaków kawy Onirio.

Nespresso Onirio będzie dostępna w białych kapsułkach gwarantujących zachowanie aromatu. Podłużne opakowanie kawy (10 kapsułek) będzie można kupić w butiku Nespresso przy ul. Nowy Świat 47 w Warszawie, a także za pośrednictwem strony internetowej www.nespresso.com/pl/pl i Centrum Obsługi Klienta w cenie 16,40 pln. Kawa oraz filiżanki Onirio są dostępne w sprzedaży od 18 kwietnia b.r. do wyczerpania zapasów.