Delikatna kawa z pianką o poranku

Poranek to jeden z najprzyjemniejszych momentów w ciągu dnia… Czas na zebranie myśli i zaplanowanie nadchodzących godzin. Przed nami cały dzień godzenia pracy z życiem domowym, planowania spotkań biznesowych i spotkań z przyjaciółmi.

Żeby podołać wszystkim wyzwaniom, zacznijmy dzień od dobrego śniadania. Kanapka z twarożkiem albo croissant z dżemem i pyszna kawa dadzą nam energię przydatną przez cały dzień. NESCAFÉ Sensazione Créme to idealna kawa na rozpoczęcie dnia. Łagodna, o bogatym aromacie, zwieńczona aksamitną cremą, czyli kawową pianką, która tworzy się w naturalny sposób po przygotowaniu kawy i sprawia, że nawet najbardziej wymagający kawosze będą zachwyceni.

NESCAFÉ Sensazione Créme może nam towarzyszyć o każdej porze dnia, gdy tylko potrzebujemy delikatnego pobudzenia lub chwili przerwy.

Śniadanie, kawa i Ty

Czy istnieje coś przyjemniejszego niż celebrowane niespieszne śniadanie, któremu towarzyszy kubek gorącej i aromatycznej kawy oraz ulubione czasopismo czy poranna gazeta? Dla takiej chwili warto ustawić budzik na kilka minut wcześniej niż zwykle, by przy kuchennym stole albo w ulubionym fotelu zjeść najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Śniadanie powinno być lekkie, ale jednocześnie bogate w wartości odżywcze – białko, węglowodany, witaminy i minerały. Każda z nas ma inne upodabnia, ale niezależnie od tego czy sięgamy po śniadanie typu kontynentalnego, angielskiego czy wiedeńskiego, jedną z głównych bohaterek poranka jest delikatna i aromatyczna kawa…
Sensacyjnie delikatna kawa 

Idealnym towarzyszem naszego śniadania będzie łatwa w przygotowaniu kawa rozpuszczalna. NESCAFÉ Sensazione Créme, nowość w rodzinie kaw NESCAFÉ to wyjątkowa kawa rozpuszczalna w postaci lekkiego proszku, przeznaczona dla osób preferujących łagodny i subtelny smak kawy. Produkowana jest z wysokiej jakości ziaren kawowych, czemu zawdzięcza wyśmienity smak i bogaty aromat. Jej walory z pewnością docenią zarówno wielbiciele „małej czarnej”, jak i dużej latte. Delikatna pianka powstająca po przygotowaniu kawy sprawia, że siedząc w zaciszu domowej kuchni możemy poczuć się jak w najlepszej francuskiej kawiarni.

O każdej porze dnia

Kawa NESCAFÉ Sensazione Créme świetnie sprawdzi się o każdej porze dnia. Rano pomoże się obudzić, a w południe zapewni chwilę relaksu i przyjemność delektowania się kawą. Dzień rozpoczęty śniadaniem doskonałym, zakończony mistrzowskim wieczorem? Z dobrą kawą wszystko jest możliwe….

Źródło: centrumpr.pl