Fiorenzato Pietro – młynek ręczny dla wymagających

Jeśli szukasz wyśmienitego młynka ręcznego pod espresso czy alternatywy, na rynku pojawił się młynek Fiorenzato Pietro. Jest to raczej domowy młynek, ważący 1,6kg o dość dużych wymiarach.

Fiorenzato Pietro – recenzja

Oczywiście za jakość i nowoczesne rozwiązania zapłacimy ponad 1700zł. Co jednak nie powinno być wielką przeszkodą, dla osób poszukujących młynka ręcznego o najwyższej jakości.

Co wyróżnia ten młynek? Oczywiście same żarna o średnicy 58mm. Takie same żarna znajdziemy w młynkach automatycznych. Przekłada się to nie tylko na świetną jakość mielenia, ale również na żywotność takiego młynka.

Fiorenzato Pietro - młynek ręczny dla wymagających

Fiorenzato Pietro młynek dla wymagających

Młynek dla osób poszukujących idealnego urządzenia do domu. Świetne rozwiązanie dla każdego domowego baristy. Sprawdź gdzie najtaniej można kupić młynek Fiorenzato Pietro.

Warto wiedzieć o młynku

Obudowa młynka została wykonana z aluminium. A części, które mają kontakt z kawą, są bezpieczne (nadają się do kontaktu z żywnością).

Płaskie żarna M340 o średnicy 58mm wykonane ze stali nierdzewnej. Czyli w młynku ręcznym otrzymujemy żarna o bardzo dużej średnicy.

Bezstopniowe pokrętło regulacji, które znajdziemy na froncie młynka. Tarcza pokrętła obraca się o 360stopni.