Kamea marki Vittore Comforto – subtelna elegancja

Elegancja to dyskretny, pełen umiaru i wdzięku styl. To minimalne dekoracje i piękno eksponowane w subtelny sposób. Tak właśnie opisać można kolekcję porcelanowych naczyń Kamea marki Vittore Comforto. Stanowią one kwintesencję dobrego smaku i wyrafinowanego szyku.

Tak mało, a tak wiele

Szlachetne kamienie zdobione wypukłym reliefem, popularnie zwane kameą, od dawna zachwycały swym delikatnym pięknem. Miniaturowe rzeźby stały się również inspiracją do stworzenia kolekcji naczyń marki Vittore Comforto. Kamea to zastawa stołowa wykonana z białej porcelany, ozdobiona florystycznym reliefem w tym samym kolorze. Małe, białe kwiaty, są na pierwszy rzut oka prawie niewidoczne, jednak ich wypukła forma sprawia, że stanowią one bardzo subtelną, a zarazem oryginalną dekorację serwisu. Dodatkowo, brzegi wszystkich elementów wchodzących w skład zastawy wykończone zostały złotym paskiem, który doskonale komponuje się z bielą porcelany i eksponuje kwiatowy motyw. Proste, delikatne dekoracje świetnie harmonizują z kwadratowym, lekko zaokrąglonym kształtem naczyń. Połączenie to sprawia, że zastawa nabiera modnego charakteru, wpisując się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne, minimalistyczne aranżacje. Kolekcja Kamea, dzięki swej delikatnej formie stanowi sposób na elegancki i subtelnie nakryty stół.

Różnorodny wybór

Bogaty wybór elementów, z których składa się zastawa stołowa Kamea marki Vittore Comforto, daje możliwość dopasowania nakrycia stołu do sytuacji i własnych potrzeb. W skład kolekcji wchodzi 44-elementowy zestaw obiadowy dla 12 osób, składający się z talarze płytkich, głębokich i deserowych, salaterki, dwóch owalnych półmisków, wazy sosjerki oraz przyborów do przypraw – solniczki i pieprzniczki. Możemy więc swobodnie przy ich użyciu przygotować wystawne przyjęcie lub kameralny obiad dla bliskich. Linia Kamea to również 39-częściowy serwis kawowy, w którym znajdują się talerze deserowe, filiżanki ze spodkami, imbryk, cukiernica i mlecznik – naczynia niezbędne do podawania aromatycznej kawy i popołudniowego deseru. Kamea marki Vittore Comforto to zestaw idealny na świąteczne dni, jak i codzienne posiłki. W myśl zasady im mniej tym lepiej, elegancka aranżacja stołu charakteryzuje się stonowaną kolorystyką i prostą formą. Kolekcja porcelanowych naczyń Kamea marki Vittore Comforto, dzięki geometrycznym kształtom i delikatnym zdobieniom w postaci reliefu świetnie sprawdzi się w tej roli.

KOLEKCJA KAMEA MARKI VITTORE COMFORTO:

Zestaw obiadowy 12/44:
Talerz głęboki 27 cm – 12szt
Talerz płytki 21,5 cm – 12szt.
Talerz deserowy 19 cm – 12szt.
Salaterka 23 cm – 1szt.
Półmisek owalny 35,5 cm – 2 szt.
Waza z pokrywką 3 l – 1szt.
Sosjerka z podstawką 500 ml – 1szt.
Solniczka 7 cm – 1 szt.
Pieprzniczka 7 cm – 1szt.
Cena detaliczna: 613 zł

Zestaw kawowy 12/39:
Talerz deserowy 19 cm – 12szt.
Filiżanka 220 ml – 12szt.
Spodek 14,5 cm – 12szt.
Imbryk 1,4 l – 1 szt.
Cukiernica 400 ml – 1szt.
Mlecznik 300 ml – 1szt.
Cena detaliczna: 349 zł

Marka: Vittore Comforto
Dystrybutor: Altom Sp.zo.o. Sp.k.
Zastawa Kamea marki Vittore Comforto dostępna jest m.in. w sklepie internetowym www.pieknowdomu.pl