Sklep swiezopalona.pl trzecim partnerem MagazynCaffe.pl

Miło nam poinformować, iż sklep z kawą swiezopalona.pl oficjalnie dołączył do grona partnerów naszego magazynu kawy. Jesteśmy przekonani, iż kolejny partner przyczyni się do szybkiego rozwoju naszego serwisu oraz do zwiększenia waszych szans na wygranie dobrej kawy.

Sklep swiezopalona.pl jest kolejnym sponsorem nagród w nadchodzących konkursach MagazynCaffe.pl. Kolejny partner, który zadba o to by w każdym domu naszych czytelników nie zabrakło dobrej kawy. Więc jeśli szukasz dobrych ziarenek do porannej kawy zapoznaj się z ich ofertą.

O naszym partnerze:

Świeżo Palona to ekskluzywny sklep z unikalną kawą. Kupisz u nas zarówno specjalnie przygotowywane włoskie mieszanki np. Espresso Royale, jak i najlepszej klasy kawy jednorodne Salvador SHG Altamira Cup of Excellence. Oferujemy także ciekawe doświadczenia kawowe w postaci “Podróży z Kawą”.

Co nas wyróżnia spośród wielu sklepów internetowych? My nie tylko sprzedajemy kawę, ale także tak jak i Ty lubimy pić ją codziennie i przy tym delektować się jej smakiem i aromatem. Żyjemy kawą. Dzień zaczynamy i kończymy małą czarną. Staramy się promować kawę nie tylko ze względu na prowadzoną działalność, ale również w celach informacyjnych, dlatego uruchomiliśmy nasz blog – http://dzienkawy.pl. Nieśmiało możemy napisać, że jesteśmy od niej pozytywnie uzależnieni. Dlatego zapraszamy do wymiany myśli i poglądów w serwisach społecznościowych, na których jesteśmy.

zapraszamy: www.swiezopalona.pl