Idealny smak kawy w nowej formie

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez kawy. Dzięki niej łatwiej jest pokonać poranną senność czy przetrwać długie godziny w pracy. Liczy się jednak nie tylko zbawienne działanie tego napoju, ale również jego smak i aromat. Z nowym ekspresem do zabudowy Bosch TCC 78K750 będzie on zawsze szlachetny.

Zanim powstanie idealny napar, ziarna kawy muszą być odpowiednio i koniecznie świeżo zmielone. Właściwe zmielenie jest bowiem jedną z podstawowych zasad sporządzania doskonałego espresso. Specjalnie skonstruowany dwutarczowy młynek ceramiczny silent ceram driver, w który wyposażony jest nasz najnowszy model ekspresu, zrobi to perfekcyjnie, a dzięki podwójnemu zamknięciu wyjątkowo cicho. W odróżnieniu od tradycyjnych młynków stalowych jest wyjątkowo trwały i niezawodny.

Właściwa temperatura – odpowiednia moc

Bogaty aromat i gęsta, orzechowej barwy pianka to zasługa innowacyjnego systemu AromaPro Concept zastosowanego w ekspresie Bosch. Dzięki niemu, niezależnie od ilości zmielonej kawy, w komorze parzenia jest ona zawsze doskonale ubita. Łukowaty kształt wałka dociskowego umożliwia wirowanie wody przez zmieloną kawę wyzwalając więcej smaku i aromatu.

Kawa, jaką lubisz najbardziej

Korzystając z funkcji Cream Center, można wyczarować napar o dowolnym wariancie smakowym. Ekspres jest wyposażony w dystrybutor kawy o regulowanej wysokości. Innowacyjna dysza pary do spieniania mleka wytwarza delikatną piankę o kremowej konsystencji. Wysokość dyszy jest również regulowana, co pozwala korzystać ze szklanek o wysokości nawet do 15 cm. Sporządzanie rozmaitych rodzajów kawy z pianką lub bez jest teraz jeszcze łatwiejsze i bardziej wygodne. Za jednym dotknięciem przycisku otrzymujemy wyśmienity napój – kremowe cappuccino czy mleczne latte macchiato. O właściwe proporcje kawy, mleka i pianki niezbędne do przygotowania różnych napojów dba, dozując składniki całkowicie automatycznie auto valve system.

A do tego design

Nie można nie wspomnieć o wzornictwie urządzenia, które zachwyca elegancją. Warto podkreślić, że wzorniczo ekspres TCC78K750 idealnie komponuje się z pozostałymi urządzeniami do zabudowy marki Bosch.

Podstawowe dane urządzenia:

  • Nazwa produktu: Automatyczny ekspres do kawy do zabudowy
  • Symbol: TCC78K750
  • Moc: 1700 W
  • Ciśnienie: 19 bar
  • Cena detaliczna: 7569 PLN

Źródło: centrumpr.pl
dane z 2009 roku