EKSPRES do kawy na kapsułki CAPITANI CAFFE TOUCH-CAP

Ekspres o nowoczesnej stylistyce, który również zachwyci niezrównanymi doznaniami smakowymi. Posiada panel dotykowy, automatyczną regulację wielkości kawy oraz spieniacz do mleka.

Doskonały w każdym szczególe, proponowany w unikalnej kolorystyce. Łączy w sobie intuicyjną łatwość użytkowania i przyjemność z codziennego picia kawy, herbaty, kawy zbożowej i rewelacyjnego rumianku. Ekspres jakiego nie było nigdy dotąd!

Współpracuje między innymi z kapsułkami CAPITANI proponowanymi w naszym sklepie. Pełna lista kompatybilnych kapsułek dostępna jest na naszej stronie.

Udzielamy gwarancji na 12 miesięcy. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji za dodatkową opłatą. Szczegółowe warunki gwarancji oraz opłaty za jej przedłużenie znajdują się w REGULAMINIE SKLEPU dostępnym na stronie.

Istnieje możliwość zwrotu towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Dodatkowo Sklep CAFFE GIORNO oferuje dostarczenie przesyłki kurierem GRATIS! Wszystko po to, abyście mogli Państwo cieszyć się bogatą ofertą kawy i napojów w kapsułce.

Dane techniczne:
kolor: czarny / inox
rodzaj ekspresu:   ciśnieniowy
wysokość:       26 cm
szerokość:      20 cm
głębokość:      29 cm
pojemność:       1,0 l.
wskaźnik poziomu wody: przezroczysty zbiornik, gdy brakuje wody zapala się kontrolka
programowanie:         tak
podgrzewanie:            tak
mielenie kawy:           nie
komunikacja:    lampki kontrolne
rodzaj kawy:     kapsułki
regulacja wielkości kawy:  tak
spienianie mleka:  tak
wrzątek:  tak
moc:  1.000 W
napięcie:  220-240V
ciśnienie: 20 bar;
waga [kg]: 4,5

Kup ekspres i kapsułki: http://www.caffegiorno.pl/