EKSPRES do kawy na kapsułki ADESSO Monodose

Doskonały ekspres zarówno do biura jak i do domu, przeznaczony do typowego włoskiego espresso. Wykonany w całości z wysokiej jakości materiałów i komponentów. Zaprojektowany i w całości wyprodukowany we Włoszech. Spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, zgodnie z surowymi przepisami UE. To nie tylko kwestia smaku. Ten ekspres pozwala uzyskać wspaniałe espresso.

Zaprojektowany został tak, by podnieść wysublimowany smak mieszanek kawy ADESSO, za pomocą opatentowanej i unikalnej technologii, polegającej na utrzymywaniu stałego ciśnienia w całej fazie ekstrakcji. Pozwala to na jednolite i pełne zaparzenie całej zawartości kapsułki. W ten sposób powstaje unikalny smak kawy espresso z kremowym wykończeniem.

Ekspres współpracuje z kapsułkami firmy ADESSO proponowanymi w naszym sklepie oraz z innymi kapsułkami. Pełna lista kompatybilnych urządzeń dostępna jest na tej stronie.

Wszystkie kapsułki ADESSO są biodegradowalne, co zobowiązuje firmę do ochrony naturalnego środowiska zgodnie z Europejskim prawem (1994/62/ CE). Kapsułka jest biodegradowalna – rozkłada się 2 lata.

Proponowany egzemplarz w cenie promocyjnej pochodzi z ekspozycji sklepu. Na prośbę klienta prześlemy więcej zdjęć ekspresu. Istnieje możliwość zamówienia również nowego ekspresu. Czas oczekiwania na zamówienie około 21 dni.

Udzielamy gwarancji na 12 miesięcy. Szczegółowe warunki gwarancji oraz opłaty za jej przedłużenie znajdują się w REGULAMINIE SKLEPU dostępnym na stronie.

Istnieje możliwość zwrotu towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Dodatkowo Sklep CAFFE GIORNO oferuje dostarczenie przesyłki kurierem GRATIS! Wszystko po to, abyście mogli Państwo cieszyć się bogatą ofertą kawy i napojów w kapsułce.

dane techniczne:
kolor: biały lub czarny
rodzaj ekspresu:   ciśnieniowy
wysokość:   24,00 cm
szerokość:   39,50 cm
głębokość:   32,00 cm
pojemność:     3l
wskaźnik poziomu wody:   przezroczysty zbiornik
rodzaj kawy:   kapsułki
regulacja mocy kawy:   nie
regulacja ilości kawy:   tak (manualnie)
spienianie mleka:   nie
wrzątek:   nie
moc:    975 W
ciśnienie:    20 bar
wytwarzanie ciśnienia:   system wysokociśnieniowy
konstrukcja:    wyjmowany zbiornik na wodę
waga [kg]:   9,5

Kup ekspres i kapsułki: http://www.caffegiorno.pl/