Challenge Manual – żarnowy młynek do kawy do domu i biura

Żarnowy młynek do kawy Challenge hiszpańskiej firmy Iberital, w wersji manualnej (mielenie bezpośrednio do filtra na kawę tak długo jak długo uchwyt naciska na przycisk mielenia). Mimo kompaktowych rozmiarów młynek jest wydajny i wyjątkowo solidnie zbudowany. Młynek ten doskonale sprawdza się w domach, oraz w biurach.

To kompaktowe urządzenie łatwo mieszczące się w standardowej kuchni lub w biurze, kryje w swoim wnętrzu rozwiązania i technologię na codzień dostępne w najlepszych urządzeniach gastronomicznych. Zaawansowana konstrukcja mieści się w klasycznej eleganckiej obudowie.

Zalety

  • Łatwość i precyzja regulacji grubości mielenia, z podziałką ułatwiającą zapamiętanie i powrót do wcześniej wypraktykowanych regulacji.
  • Solidna żeliwno-stalowa konstrukcja stabilizuje młynek na blacie, oraz doskonale tłumi hałas powstający podczas mielenia.
  • Drobiny zmielonej kawy, które mogą wypaść z filtra podczas mielenia, spadają na podstawkę z tworzywa, z której łatwo jest je zsypać np. do kawowej szuflady.
Szerokość16,5 cm
Wysokość37,5 cm
Głębokość24,0 cm
ProducentIberital
Typ żarenstożkowe / stal hartowana
Masa4,5 kg
Moc140 W
Poziom hałasu80 dB
Średnica żaren38 mm
Zasilanie230 V / 50-60 Hz
Pojemność zbiornika na kawę w ziarnach500 g
Regulacja grubości mieleniapłynna z podziałką
Porcjowanie kawymanualne (uchwytem filtra)
Rodzaj obudowystalowa / galwanizowana
Obroty silnika600 / min
Wylot kawyprzeźroczyste tworzywo

 

Więcej: www.caffedo.pl