Cellini – włoska marka na polskim rynku

Od dziesiątków lat Grupa Cellini produkuje kawę o wysokiej jakości, która łączy doświadczenie starożytnych palaczy kawy z gwarancją możliwości śledzenia certyfikowanego procesu produkcji. Połączenie tradycji i nowoczesności to rezultat ewolucji , który wydźwignął Cellini na pozycję lidera na rynku producentów kawy o wysokiej jakości i który pozwolił jej na przyciąganie konsumentów, którzy skupiają szczególną uwagę na walory smakowe.

Nie zachwiana wola ochrony, konsolidowania, gdzie jest to możliwe rozwoju opartych na podstawowych zasadach doboru kawy zielonej, procesów palenia kawy, a także techniki, co jest demonstrowane poprzez użycie najlepszych źródeł, zastosowanie najbardziej rygorystycznych procesów analizy w laboratoriach, często powtarzane testy kontrolne produktu finalnego, czyli kawy w filiżance.

Dzisiaj tak jak i w przeszłości osiągnięty wynik jest niczym innym jak owocem olbrzymiej pasji i olbrzymiej perfekcji, które wyróżniają wszystkie produkty marki Cellini.

Grupa Cellini została utworzona w 1985r. w Genui we Włoszech, z połączenia trzech historycznych marek: marki Filicori utworzonej w Bolonii w 1883r., marki Eureka z Genui, która jest na rynku włoskim od 1933r. oraz marki Columbia utworzonej w Livorno w 1947r., w ten sposób zgromadzono pod jednym „szyldem” znaczące wyniki przez starania trzech generacji wytwórców kawy w sektorze „usług w zakresie kawy i żywności”.

Siła grupy i jej zaangażowanie wyrażało się w obszarze produkcji kawy w interesie publicznym we Włoszech i za granicą, dzięki dziesiątkom lat doświadczenia w paleniu kawy, oryginalna włoska kawa espresso była znana i doceniana na całym świecie.

Grupa Cellini podjęła strategiczną decyzję o współpracy ze spółką DJP, która to gwarantuje sprzedaż jakościowych ekspresów kawowych. Wprowadzenie do dystrybucji poprzez DJP wyrafinowanego logo kawowego jakim jest Cellini zapewni włoskiemu producentowi osiągnięcie właściwego celu jakim jest wysublimowany smak włoskiego espresso. Szczególnie, że w ostatnich latach odnotowano znaczący wzrost spożycia kawy espresso, co przyczyniło się do wzrostu Grupy Cellini, zarówno w zakresie zysków, szerokiego asortymentu jak również w zakresie jakości produktów i pozwoliło uzyskać uznanie u wielu konsumentów na całym świecie.

Grupa Cellini w 2005r. uzyskała znakomity wynik finansowy w zakresie eksportu co zapewniło jej 4 miejsce wśród eksporterów we Włoszech.

W związku z powyższym w ofercie naszej firmy dostępne są 4 gatunki kawy ziarnistej, kawa mielona, kawa w saszetkach PODS oraz cały zestaw dodatków takich jak filiżanki, szklanki, cukier w saszetkach zarówno biały jak i brązowy, oraz czekoladki, a wszystko sygnowane logiem Cellini.

Kawa ziarnista:

– Cellini Bar Prestigio 100%
Typowa 100% arabica, aksamitny choć mocny smak, bez goryczy z lekką kwaskowością, delikatna orzechowa crema. Zwolennicy „setek” będą całkowicie usatysfakcjonowani.

– Cellini Bar Gran Crema
Wyśmienita mieszanka, łączy w sobie łagodny smak arabiki z bardzo obfitą cremą którą daje kenijska robusta, wyczuwalny czekoladowy posmak. Raj dla podniebienia.

– Cellini Bar Gran Aroma
Jak sama nazwa wskazuje, kawa o mocnym aromacie, co powoduje, że ta mieszanka jest wyśmienita do kaw mlecznych, gdzie aromat doskonale przebija się przez mleko i tworzy idealną kompozycję kawy cappuccino lub latte.

– Cellini Bar Classico
Jednym słowem klasyka, mocna, aromatyczna kawa z dużą cremą, z lekką nutką goryczy choć całkowicie bez kwaskowości. Typowe włoskie espresso.

Kawa mielona:

– Cellini Bar Top Tin 250g.
Bardzo drobno mielona kawa w szczelnie zamkniętej puszce, nadająca się do wszystkich modeli ekspresów ciśnieniowych, 100 % arabika.

Wszystkie w/w kawy a także kawa w saszetkach (2 gatunki) dostępne są od ręki, dlatego też zapraszamy do składania zamówień zarówno telefonicznych , jak i e-mailowych, faxowych czy osobistych w siedzibie naszej firmy.

Już przy zakupie dwóch kilogramów kawy koszt wysyłki będzie po naszej stronie, a przy jednorazowym zakupie 6 kilogramów kawy dodatkowo filiżanka z logiem Cellini za 1,22 zł.

DJP Sp. z o.o.
ul. Z. Krasińskiego 41A
01-755 Warszawa