Salon Kawy i Herbaty – Targi Horeca 2012 Kraków

„Salon Kawy i Herbaty” podczas Targów HORECA/ GASTROFOOD w Krakowie. Doskonale przyrządzona kawa to zasługa nie tylko dobrego ekspresu, ale również odpowiedniej proporcji składników, odpowiedniej grubości zmielenia ziarna, wody i świeżej kawy.

Mając tę wiedzę, do przyrządzenia wspaniałej kawy, pozostaje dodać tylko jeszcze jeden składnik – towarzystwo. Bo jeżeli kawa, to tylko w towarzystwie, jeśli w towarzystwie, to tylko najlepszych firm „specialty cafe” i palarni kawy, które będą towarzyszyć nam podczas 20. edycji Targów HORECA/GASTROFOO w Krakowie.

„Salon Kawy i Herbaty” to specjalnie wydzielone miejsce ekspozycji targowej poświecone tylko i wyłączenie zagadnieniom związanym z kawą i herbatą. Na tak skonstruowanej przestrzeni prezentują się firmy kawowe oraz herbaciane. „Salon Kawy i Herbaty” z jednej strony pozwala na nawiązanie kontaktów biznesowych z przedstawicielami branży, z drugiej zaś jest świetną okazją do nauczenia się sztuki parzenia i przygotowania kawy i herbaty. „Salon Kawy i Herbaty” to miejsce spotkań zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów dobrego smaku, dlatego zapraszamy wszystkich, dla których kawa i herbata stanowi pasję życia.

W trakcie imprezy:
Konkurs na najlepszy ekspres do kawy
Alternative Spirit – zaparzanie kawy alternatywnymi metodami
Latte Art – pokaz w wykonaniu dwukrotnego Mistrza Polski Leszka Jędrasika (2011 i 2012)