Krainakawy.pl partnerem MagazynCaffe.pl

Miło nam poinformować, iż dołączył do nas nowy parnter jakim jest KrainaKawy.pl. Wkrótce więcej informacji o ofercie kawy jaką proponuje nam nasz partner. Jednocześnie zapraszamy za chwil kilka do brania udziału w konkursach zorganizowanych wspólnie z naszym Kawowym partnerem.

KrainaKawy.pl to kolejny partner chcący pomóc nam w budowie oraz promocji naszego internetowego Kawowego serwisu. Jesteśmy przekonani, iż wspólnymi siłami uda się nam zarazić nowych użytkowników pasją  do kawy oraz jej przyrządzania.

O partnerze:

Nasze sklepy powstały z myślą o ludziach ceniących sobie wyśmienity smak oraz odżywcze i zdrowotne właściwości. Cóż może być przecież lepszego po całym dniu pracy od filiżanki aromatycznego ciepłego napoju?

Stale poszerzany asortyment najwyższej jakości herbat i kaw z całą pewnością zadowoli zarówno smakoszy jak i tych którzy dopiero odkrywają wspaniały świat szlachetnych napojów. Oferujemy herbaty Zielone, Białe, Czarne oraz Czerwone ze wszystkich zakątków świata. Poza tym w naszej ofercie znajdują się kawy Palone, Zielone, Rozpuszczalne oraz Bezkofeinowe Nasze specjały pochodzą z praktycznie całego świata. Oferujemy również różnego rodzaju akcesoria które umilają przygotowanie oraz spożywanie herbaty.

zapraszamy: www.krainakawy.pl