Kawa Mokate tostato all’Italiana z Grzańem

Mokate – niekwestionowany lider cappuccino w Polsce, po wprowadzeniu z sukcesem na rynek nowej marki kaw mielonych i ziarnistych Mokate tostato all’Italiana, przygotował kolejną niespodziankę dla konsumentów. W grudniu do sklepów trafiła limitowana seria zestawu upominkowego w postaci kawy ziarnistej Mokate tostato all’Italiana premium z rozgrzewającą herbatką Grzaniec. Całość zapakowana w jest w elegancki promoset.

Promocja jest ograniczona w czasie i trwa do wyczerpania zapasów. W promosecie znajduje się kawa ziarnista Mokate tostato all’Italiana premium w opakowaniu 400 g oraz herbata Lloyd Tea Grzaniec Grzeszny Malinowy (kartonik z 10 saszetkami).

Kawy Mokate tostato all’Italiana zostały stworzone według tajników włoskich specjalistów palenia kawy. Specjalnie dobrane ziarna są prażone na włoski sposób tak, aby wydobyć to, co najlepsze – czystą energię i głęboki smak. To prawdziwa kawa z włoskim temperamentem. Aby podkreślić dynamiczny charakter nowych kaw hasło marki brzmi: „Cmokate! Pobudza temperament”.