Familia Segafredo Zanetti, czyli „Przyłącz się do włoskiej rodziny”

Posiadasz własny ekspres do kawy? Jesteś właścicielem kawiarni lub restauracji? – „Przyłącz się do włoskiej rodziny” Segafredo Zanetti. Wielki konkurs Ho.Re.Ca -„Przyłącz się do włoskiej rodziny” – trwa! Aby wziąć w nim udział należy przede wszystkim posiadać własny ekspres do kawy, do 30 listopada zarejestrować się na stronie www.klubsegafredo.pl lub wypełnić formularz zgłoszeniowy u przedstawiciela handlowego firmy oraz zakupić jeden z 10 promocyjnych pakietów Segafredo Zanetti.

Wszystkie zestawy promocyjne „Przyłącz się do włoskiej rodziny” dostępne są w atrakcyjnej cenie oraz premiowane są punktami. Zebranie odpowiedniej ich liczby uprawnia uczestnika do odbioru wybranej przez siebie nagrody: telewizora PHILIPS, notebooka SAMSUNG, projektora multimedialnego NEC, smartphona HTC lub aparatu fotograficznego SONY.

Specjalnie dla uczestników konkursu „Przyłącz się do włoskiej rodziny”  stworzona została także bezpłatna aplikacja „Umów się na kawę Segafredo”. Dzięki niej właściciele lokali mają możliwość umieszczenia swojej restauracji lub kawiarni na wirtualnej mapie Polski. Prócz danych teleadresowych można również dodać zdjęcia oraz informacje na temat aktualnych promocji. Aplikacja ta pozwala w atrakcyjny sposób wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencji.

Więcej informacji na temat konkursu „Przyłącz się do włoskiej rodziny” oraz aplikacji „Umów się na kawę Segafredo” na www.klubsegafredo.pl.