Ekspres przelewowy kMix – smak klasycznej kawy

Ekspresy przelewowe do kawy cieszą się nie tylko w Polsce uzasadnioną popularnością. Dzbanek aromatycznej, czarnej  kawy na śniadanie tworzy idealny zestaw z maślanym rogalikiem. Szybkość i wygoda przygotowania jednocześnie większej ilości kawy to niezastąpione atuty popularnych przelewówek.

Na naszym rynku właśnie debiutuje najnowszy model ekspresu przelewowego Kenwood kMix. Atrakcyjna, nowoczesna obudowa spodoba się szczególnie ludziom młodym, choć bezpretensjonalna i minimalistyczna forma przekona także starszych. Z pewnością najsilniejszą stroną nowego ekspresu Kenwood jest, oprócz wyglądu, funkcja Thermogen,  zapewniająca optymalną temperaturę parzenia kawy. Ekspres wyposażony jest w karafkę mieszczącą 4 kubki lub 6 filiżanek gotowej kawy.  Za utrzymanie optymalnej temperatury gotowej już kawy odpowiedzialna jest funkcja OptiTemp, opracowana przez ekspertów Kenwood.

Ekspres kMix CM020 stanowi uzupełnienie najpopularniejszej serii śniadaniowej Kenwood kMix, którą tworzą czajnik i toster. Kompaktowe wymiary ekspresu oraz estetyczny projekt obudowy pozwalają cieszyć się smakiem dobrej kawy, bez względu na wielkość domowej kuchni czy biurowego aneksu kuchennego. Ekspres kMix doskonale sprawdza się właśnie w niewielkich biurach, punktach usługowych i salonach sprzedaży, gdzie przyjemny aromat może mile witać klientów. Dostępne kolory obudowy: biały, czerwony i czarny pozwalają na swobodne dopasowanie ekspresu do każdego wnętrza.

Cena 399 zł brutto