ESAM 5600 Perfecta – wyśmienita kawa za każdym razem

Marka DeLonghi po raz kolejny udowadnia, że jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnych ekspresów do kawy. Innowacje są siłą napędową tej marki, więc debiutujący właśnie na rynku ekspres automatyczny ESAM 5600 zaskakuje nowymi rozwiązaniami technicznymi.

Po pierwsze: ESAM 5600 to najbardziej samodzielny automat kawowy, raz zaprogramowany pamięta ustawienia proporcji kawy, wody i mleka by przygotowywać  zawsze taką samą kawę, zgodnie z Twoim osobistym życzeniem. Ponadto, opatentowany przez DeLonghi  automatyczny system spieniania mleka IFD  pozwala na przygotowanie każdej mlecznej kawy po dotknięciu zaledwie jednego przycisku. Elektroniczna kontrola temperatury parzenia, czujnik poziomu wody w zbiorniku czy samodzielny tryb wyłączenia urządzenia potwierdzają tezę, że elektronika i kawa mają ze sobą dużo wspólnego.

Po drugie ESAM 5600 to najbardziej intuicyjny w obsłudze ekspres do kawy. Duży, czytelny wyświetlacz komunikuje się z użytkownikiem za pomocą uniwersalnych piktogramów. Nie sposób się więc pomylić – zawsze otrzymujemy taką kawę, na jaką akurat mieliśmy ochotę. Osobne przyciski wyboru każdego typu kawy espresso oraz kaw mlecznych:  Cappuccino, Latte Macchiato, CaffeLatte  czy samego, spienionego mleka dopełniają komfortu obsługi.

Po trzecie ESAM 5600 nie tylko automatycznie parzy i przygotowuje kawę, ale także czyści się i odkamienia, gdy jest taka potrzeba. System samo-oczyszczania karafki na mleko, jest niezwykle ważną funkcją, gwarantującą użytkownikowi, że jego kawa jest serwowana z dodatkiem wyłącznie świeżego i smacznego mleka.

Elegancka obudowa ma neutralną stylistykę i  doskonale pasuje do każdego kuchennego wnętrza. Styliści DeLonghi po raz kolejny zaprojektowali wszechstronnie funkcjonalny ekspres do kawy, uniwersalny w wymiarze użytecznym i estetycznym.

Więcej informacji o ekspresach i kawie DeLonghi można znaleźć na www.delonghi.pl