GOOD MOOD COFFEE – Nastrój się na kawę!

Wyobraź sobie smartfona, który w trzy sekundy zbada Twój nastrój, a następnie zaproponuje pasującą do niego pyszną kawę. Do tego podpowie, jak ją przyrządzić i atrakcyjnie podać. Niemożliwe? Wręcz przeciwnie. Wszystko dzięki wyposażonej w specjalny „DETEKTOR NASTROJU” darmowej aplikacji mobilnej GOOD MOOD COFFEE stworzonej przez agencję brandingową PND Futura. Aplikacji, zabierającej użytkownika w smakowitą i fascynującą podróż po świecie kawy.

GOOD MOOD COFFEE (1)Aplikacja GOOD MOOD COFFEE powinna przypaść do gustu zarówno tym, których kubki smakowe z czarnym napojem są zaznajomione od dawna, jak i osobom dopiero odkrywającym jego cudowne właściwości i smaki. Przede wszystkim dlatego, że jej obsługa daje wiele radości i jest bardzo intuicyjna. Wystarczy położyć palec na ekranie startowym i odczekać trzy sekundy, aż „DETEKTOR NASTROJU” zbada i zaproponuje pasującą do nastroju użytkownika kawę. Po kliknięciu w jej nazwę pojawi się informacja o składnikach niezbędnych do przygotowania napoju oraz wizualna sugestia dotycząca formy jego podania.

Jeżeli któraś z propozycji szczególnie przypadnie do smaku użytkownikowi, może dodać ją do listy ulubionych kaw lub podzielić się przepisem ze znajomymi na Facebooku. W katalogu kaw GOOD MOOD COFFEE znajduje się niemal 30 pozycji zebranych z całego świata. Affogatto, Bicerin, Corretto, Cortado, Long Black czy Red Eye. Oto niektóre z nich. Jak widać, świat kawy jest bardzo bogaty i nie kończy się na rozpuszczalnej z mlekiem i cukrem, latte czy espresso.

Twórcy aplikacji postanowili zaserwować miłośnikom kofeinowej rozpusty również ponad 40 interesujących informacji na temat historii kawy. Znajdują się one w zakładce „Ciekawostki”. Czego między innymi możemy się dowiedzieć? Na przykład jaką rolę w rozwoju kultury i przemysłu kawowego odegrały… kozy. Okazuje się, że była ona kluczowa. Inspiracji do rozmów, oczywiście przy kawie, na pewno zatem nie zabraknie.

Aplikacja GOOD MOOD COFFEE od PND Futura jest w pełni darmowa i została stworzona na najpopularniejsze systemy iOS i Android. Więcej informacji o aplikacji można uzyskać na stronie internetowej http://good-mood-coffee.com/pl/. Na profilu aplikacji na Facebooku https://www.facebook.com/goodmoodcoffee można z kolej śledzić perypetie dwójki sympatycznych bohaterów – filżanki Julie i kubka Maxa, którzy na pewno wprawią fanów w dobry nastrój.

Zapraszamy do wypróbowania aplikacji GOOD MOOD COFFEE i życzymy dobrej zabawy!

PND Futura
Jesteśmy agencją brandingową i digitalową o ugruntowanej pozycji w dziedzinie twórczego podejścia do rozwoju marek. Działamy od 1991 r., czyli od przeszło 20 lat. Przez ten czas gromadziliśmy wiedzę i doświadczenia, wynikające z setek zrealizowanych projektów i olbrzymiej pasji, którą zawsze był dla nas branding. Nasze rozwiązania są oparte na analizie kontekstu rynkowego i współczesnych trendów, efektywną odpowiedzią na konkretne problemy komunikacji i wizerunku marki. Odkrywamy potencjał brandu – budujemy jego charakter, nadajemy osobowość i styl. Tak jak Klienci, pragniemy, by nasze marki żyły i rozkwitały na wciąż zmieniającym się rynku. Tworzymy marki z przyszłością.