Filiżanki De’Longhi – wysublimowana forma serwowania kawy

Naczynie, w którym serwujemy kawę ma znaczenie. Podświadomie dążymy do piękna oraz harmonii. Wzrok i węch to oprócz smaku najbardziej wrażliwe zmysły. Dla kawy odpowiednie naczynie ma kluczowe znaczenie dla czerpania radości z jej pełnego smaku.

De’Longhi serwuje swoim klientom dziś nie tylko wyborne ekspresy do kawy, ale także elegancką kolekcję szklanych filiżanek, zaprojektowanych specjalnie z myślą o trzech rodzajach kawy. Najmniejsza  do Espresso ma pojemność 60 ml, a jej zgrabna forma cieszy oko. Trochę szersza i wyższa jest filiżanka o pojemności 190 ml, przeznaczona do Cappuccino – kawy, którą pijemy, rozkoszując się puszystą pianką z mleka na powierzchni. Największa filiżanka o pojemności 220 ml  pozwala na obserwację jak układają się warstwy mleka i kawy, w solidnej porcji Latte macchiato. Wszystkie szklane filiżanki wykonane są ze specjalnego, termicznego szkła, które utrzymuje temperaturę płynu, a ścianki pozostają delikatnie ciepłe. Wysokie idealnie nadają się także do serwowania kawy mrożonej. Odporność na temperaturę i zadrapania sprawia, że można je myć w zmywarkach.

Podwójne szkło zastosowane w filiżankach oraz ich swobodny kształt sprawiają, że stanowią one  niezwykle uniwersalny dodatek do każdej zastawy stołowej. Są także idealnym pomysłem na prezent.

Marka De’Longhi znana jest z bogatej kolekcji ekspresów do kawy, wśród których wyróżniają się ekspresy automatyczne z serii Primadonna i Magnifica oraz niezwykle kompaktowe ekspresy z linii ECAM. Ostatnio do sprzedaży pod marką De’Longhi wprowadzona została kawa ziarnista Kimbo. Doskonałe ekspresy, wyborna, świeża kawa i eleganckie filiżanki – czy potrzeba czegoś więcej by cieszyć się smakiem ulubionego napoju?

Ceny detaliczne (Sprzedaż w zestawach po 2 szt):

  • do espresso – 60 ml   – cena detaliczna – 69 pln brutto
  • do cappuccino – 190 ml – 89 pln
  • do latte macchiato – 220 ml – 99 pln