video

Yoshi’s Blend

Prawdziwa kawa! Fascynat kawy starający się naprawić problemy społeczeństwa Japońskiego po przejściu trzęsienia ziemi i tsunami poprzez przybliżenie do dobrej kawy. Jednocześnie pomaga w otwieraniu małych sklepów z kawiarnią.

Macap MC4 czy Mazzer Mini?

Fajny test użytkowy oraz test mielenia dla młynków Macap MC4 oraz Mazzer Mini. Dla wszystkich szukających odpowiedzi, który młynek lepszy czy Macap czy Mazzer ?? Fajny film poradnikowy.

Gaggia Achille

Film przedstawiający działanie ekspresu Gaggia Achille, ekspresu dźwigniowego z grupą 58mm. Bardzo ciekawa konstrukcja oraz oryginalny design.

Jak przechowywać kawę – testy z zamrażania

Oto ciekawy film pokazujący test z zamrażania kawy. Czyli jak przechowywać kawę w domowych warunkach by nie straciła swoich walorów smakowych i aromatycznych. Test z zamrażania kawy oraz pokazanie jak wygląda kawa po odmrożeniu. Czyli jak przechowywać kawę?

Cafetino Coffee Maker – Syfon

Bardzo fajny syfon Cafetino Coffee Maker, zapraszam do obejrzenia ten mały sprytny syfon do parzenia kawy. Zapraszamy również do dyskusji na forum o innych alternatywnych formach parzenia kawy.